menu_01
Úvodní stránka Rebel Bike
O společnosti Rebel Bike
Akce Rebel Bike
Půjčovna Rebel Bike
Jízdní kola, dětské vozíky, tažné tyče, prodej, stavba, servis, repase Rebel Bike
Fotogalerie a videogalerie Rebel Bike (1999 - 2011)
Bazar jizdních kol a komponentů Rebel Bike
Partneři a spolupracovníci Rebel Bike
Internetový obchod Rebel Bike
menu_11
nadpis_anketa

zpět
paticka Nadpis anketa
Proč nepoužívám jízdní kolo jako dopravní prostředek?
Celkem hlasovalo: 112991
Anketa paticka Nadpis fotogalerie
poslední vložená fotografie
Zdeněk Dokoupil a Tomáš Kvasnička na elektrokolech Orange Alpine 6e Factory na Singltreku pod Smrkem (podzim 2018)

počet fotografií: 31133

více
Fotogalerie paticka Nadpis anketa
Myslíte si, že je elektrokolo vhodné také na sportovní jízdu?
Celkem hlasovalo: 65195
Ano24687
Ne20927
Nevím19581
Anketa paticka Nadpis odkazy
Postav si svého Singulara!
Singular kalkulačka
vše o Singular Cycles
trvalý odkaz Singular Cycles
Cesky pohar patickaPůjčovna Rebel Bike, obecné informaceNadpis půjčovna
Půjčovna horských a skládacích kol, dětských vozíků, tažných tyčí a cyklosedaček
paticka Nadpis zboží z e-shopu
Teleskopické sedlovky Kind Shock
Kind Shock Drop Zone
Kind Shock Drop Zone R
Kind Shock Super Natural R
Zbozi z e-shopu paticka Nadpis návštěvnost

Top list

Navrcholu.cz


Seo Servis

Navstevnost paticka

img

TestovacĂ­ centrum Rebel Bike 2013

Kožené sedlo Brooks Flyer v kombinaci s koženou podsedlovou brašničkou Brooks Challenge (Jablonec n.N. - Dobrá Voda, léto 2013)Vodotěsný obal na chytré telefony a navigace Ortlieb GPS CoverSkládací kolo Dahon Vitesse D7 elektrifikované středovým pohonem SunStar S03-S (léto 2013)Vícerychlostní náboj Rohloff SpeedHub 500/14 CC DB v kombinaci s řemenem Gates Carbon Drive (Duratec Scruu 29 Rohloff GCD)Terénní elektrokolo Apache Hawk 29 Bosch (Rohloff SpeedHub 500/14 CC DB OEM2)Městské elektrokolo Panther TE-9 Lady (středový pohon Bosch)Terénní elektrokolo Panther TE-9MX (středový pohon Bosch)Sportovní elektrokolo eTotem Rocket (léto 2013)Zdeněk Dokoupil se silničním kolem Favorit F1 (rok výroby 1975)Klára Štěpánová se skládacím kolem Tern Link D8 vybaveným zadním nosič Tern Trolley Rack (Kamenice u Zákup, léto 2013)Zdeněk Dokoupil na skládacím kole Strida EVO 3 v Praze - Tróji (léto 2013)Klára Štěpánová se skládacím kolem Strida SX na železniční zastávce Liberec - Ruprechtice (léto 2013)Skládací kolo Bottecchia 483 Graziella (léto 2013)Klára Štěpánová se skládacím kolem Brompton H6L (léto 2013)Obal na chytrý telefon BioLogic BikeMount Android (Dahon Speed D7)Klára Štěpánová se skládacím kolem Dahon Speed D7 (léto 2013)Vlasta Dokoupilová na skládacím kole Kawasaki Freedom v Jablonci nad NisouKlára Štěpánová na skládacím kole Strida EVO 3 v Jizerských horách (léto 2013)Klára Štěpánová na skládacím kole Strida EVO 3 v Jizerských horách (léto 2013)Nářadí Tern Tool (léto 2013)Skládací kolo Strida EVO 3 uložené v kufru sportovního automobilu Honda S2000Skládací kolo Strida EVO 3 u sportovního automobilu Honda S2000Zdeněk Dokoupil na terénním elektrokole eTotem Adrenalin v katalogu Golden Wheel Group 2013/2014Zdeněk Dokoupil na skládacím kole Tern Link D8 v Jablonci nad NisouKlára Štěpánová na nízkonástopovém skládacím kole Tern Swoop D7i u Jablonecké přehrady (léto 2013)Přední světlo SON Edelux v kombinaci s předním nábojem s dynamem SON Delux (Singular Kite)Přední světlo Strida Head Light (Strida SX)Předsazená řidítka Strida Bent Handlebar Kit (Strida SX)Skládací pedály Strida Pedal AlloyZadní světlo Strida Carrier Light (Strida SX)Brašna na nosič Strida Rear Top Bag (Strida SX)Kožené gripy Strida Leather Grip (Strida SX)Zdeněk Dokoupil se skládacím kolem Strida SX na vlakové zastávce Liberec - Ruprechtice (léto 2013)Novinky Rebel BikeNadpis hledání

Hledani patickaNadpis novinky

Ve spolupráci s časopisem Electric Bike Action CZ a Apache Bicycles jsme otestovali zcela nové trailové elektrokolo Apache Payat Comp 1.

více ]

Otestovali jsme extra silný pohon Bafang BBS-HD v kombinaci s baterií Apache Battery R7 614 Wh.

více ]

Sestavte si horské nebo sportovní elektrokolo Achilles s integrovaným středovým pohonem Bafang MaxDrive nebo Comp Drive Systems přesně podle vašich představ. Začněte vlastní barvou rámu, vyberte si léty prověřené komponenty a typ baterie s kapacitou přesně podle vašich požadavků.

více ]

Od středy 30.8. do pátku 1.9.2017 bude z důvodu účasti na cyklistickém veletrhu Eurobike 2017 ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

více ]

Prohlédněte si nové video zaměřené na elektrifikovaná kola středovými pohony. Poznejte jak snadno jezdí do kopce, bez omezení z kopce, terénem nebo vodou.

více ]

Novinky paticka novinky emailem

zaregistrujte se pro zasílání novinek

rss 2.0
Nadpis RSS
Nadpis ČeMBA
trvalý odkaz ČeMBA
CeMBA paticka

  © 2001 - 2019 Rebelbike.com | Design arnemaDesign | Správa webu Rebel bike | Často kladené otázky (FAQ)

Rebelbike.com BBBparts.cz Detskevoziky.com Rohloff.cz Feltbikes.cz Singularbikes.cz Skladacikola.com
Najdete nás na Facebooku